Zlato je kov, ktorý má v sebe uloženú históriu a hodnotu. Od dávnych čias bolo považované za vzácny kov a symbol bohatstva. Dnes je zlato považované za bezpečnú a stabilnú investíciu, ktorá môže ochrániť vaše portfólio pred infláciou a neistotou na trhu.

Ak chcete ochrániť svoje úspory pred turbulentnými trhmi a zvýšiť ich hodnotu, zlato by malo byť súčasťou vašej investičnej stratégie. Zlato vám umožní uchovať si svoju hodnotu aj v časoch, keď iné aktíva môžu klesať.

Okrem toho, zlato je univerzálnou hodnotou a ak sa rozhodnete predať, môžete získať hotovosť kdekoľvek na svete. Zlato tak predstavuje skvelú možnosť diverzifikácie portfólia a zabezpečenia svojich investícií.

Nakup zlata môže byť emocionálnym rozhodnutím, no rozhodnutím, ktoré by vás mohlo ochrániť pred neistotou na trhu a pomôcť vám dosiahnuť finančné ciele. Preto by ste mali zvážiť umiestnenie zlata do svojho portfólia a zaistiť si tak svoje budúce finančné úspechy.

V dnešnej dobe je neistota na trhu stále prítomná a môže mať negatívny vplyv na vaše úspory. Zlato môže byť vašou poistkou proti neistote a pomôže vám ochrániť svoje peniaze pred vplyvom inflácie a zmenu hodnoty mien.

Navyše, zlato môže byť aj vynikajúcou investíciou v dlhodobom horizonte. Jeho hodnota má tendenciu rásť v dlhodobom horizonte, pretože je to limitovaný zdroj a jeho ťažba a ťažkosti v ňom spojené sa stále zvyšujú.

Nakup zlata by mal byť s prihliadnutím aj ostatných aktív, ktoré už máte v portfóliu. Pretože zlato je aktívom, ktoré má tendenciu  zvyšovať  hodnotu, môže byť dobré mať určité množstvo zlata v portfóliu ako diverzifikáciu.

Celkovo vzaté, zlato by malo byť súčasťou vášho portfólia, pretože poskytuje ochranu pred neistotou a môže vám pomôcť dosiahnuť vaše finančné ciele.

Aj on line

Veľkou výhodou je aj možnosť urobiť si sporenie do zlata on line v solidnej firme. Je to pomerne rýchle a jednoduché a využiva to dnes veľa ľudí. On line si môžete zlato kúpiť a dať poslať domov alebo uzatvoriť sporenie do zliatkov alebo minci najvyššej kvality.

Nezabudnite...

 Zlato má potenciál na výnosy a môže byť dlhodobou investíciou. Historicky, zlato bolo považované za bezpečnú investíciu a mnohí investori si uchovávajú svoje úspory v zlate ako zálohu na neisté časy. To znamená, že zlato môže byť stabilnou a spoľahlivou investíciou.

Diverzifikácia: Investovanie do zlata môže byť súčasťou celkovej diverzifikácie investičného portfólia. To znamená, že investovanie do zlata môže byť spôsobom, ako diverzifikovať portfólio a minimalizovať riziká, ktoré sú spojené s ostatnými investičnými nástrojmi.

Investičné zlato je oslobodené od DPH aj dani zo zisku a tak získate oveľa viac ...

 

Vďaka sporeniu so zlatom môže do zlata investovať každý, bez toho aby znižoval svoju životnú úroveň, alebo sa zbytočne vystavoval rizikám a neistote spojenej s vydaním väčšieho objemu peňazí...

                            

Veľmi dobrý a výhodný nákup investičného zlata s rydzosťou 999/1000, oslobodeného od DPH ponuka firma IBISGOLD partner ČNB, nákup na splátky -sporenie si urobite za niekoľko minut z domu...

REGISTRÁCIA V PUNCOVOM ÚRADE...

 

KOMPLETNÝ NÁVOD NA ONLINE NÁKUP ZLATA

1. KLIKNITE v E SHOPE na CHCEM SPORIŤ

2.VYBERTE SI PORENIE IPLAN PROFI na vstupnej stránke

                                            

3. NASTAVTE SI parametre , mesačnú sumu aj dobu

                                        

4. HNEĎ SA VAM UKAŽU VYSLEDKY SPORENIA...

5, JEDNORAZOVÝ NÁKUP

                                            

IBISnGOLD zlato- skúsenosti

 

 

Spoločnosť IBIS InGold a.s je popredným obchodníkom s investičným zlatom a striebrom. Na trhu pôsobí vyše 20 rokov. V rámci Európy sa stal lídrom v poskytovaní sporenia do zlata a striebra. Jednoduché a flexibilné sporenie pod značkou iiplan® a iiplanGold® s výškou splátok už od 4 EUR mesačne poskytuje širokej verejnosti.

IBIS InGold je oficiálnym autorizovaným obchodným partnerom švajčiarskej rafinérie PAMP aj britskej kráľovskej mincovne The Royal Mint. Je jedinou spoločnosťou, ktorá je priamym obchodným partnerom najprestížnejšej európskej rafinérie a súčasne najprestížnejšej európskej mincovne. Súbežným priamym obchodným zastúpením rafinérie PAMP a mincovne The Royal Mint sa nemôže pochváliť žiadna iná spoločnosť.

Vďaka tomu môže IBIS InGold poskytnúť zákazníkom ten najlepší servis ako pri nákupe, tak pri spätnom predaji zakúpených investičných kovov. Ďalšou výhodou je unikátna možnosť overenia pôvodu a pravosti investičného zlata technológiou VERISCAN™.

Zákazníkom garantuje, že sú prvými držiteľmi zakúpených investičných zliatkov a mincí a zaručuje im, že investičné mince aj zliatky, ktoré predáva, tiež vykúpi. Peňažné prostriedky sú poukazované na účet klienta do 48 hodín od potvrdenia záväznej výkupnej ceny. K výkupnej cene kovu navyše poskytuje výkupné prémie.

                FIRMU si môžte preveriť aj TU 

IBISnGOLD ponuká najkvalitnejšie zlato a GARANCIE

GARANCIE PRE KLIENTA IBISnGOLD