Zlaté sporenie je nástroj na to, aby ste sporili - nakupovali zlato za lepšiu cenu (ako je to pri väčších zliatkoch). Tým získate až 10  % viac zlata ako keby ste každý mesiac kúpili jednogramový zliatok.

Otvorte si najlepšie ZLATÉ SPORENIE on line z pohodlia domova. 

5 dôvodov, prečo využiť sporenie  CEZ spoločnosti s ktorými spolupracujem

       1. Bez skrytých poplatkov.

    Pri sporení neplatíte žiadne skryté poplatky. Všetky náklady Vám náš obchodník povie na prvom stretnutí a máte garanciu, že žiadne ďalšie neplatíte.

        2. Žiadne sankcie, žiadna viazanosť.

     Pri nákupe si sami určujete, kedy nakúpite. Ak zašlete finančné prostriedky, automaticky pre Vás nakúpime. Váš mesačný nákup si môžete počas doby sporenia upraviť podľa Vaše aktuálnej finančnej situácie.

        3. Zmluvne garantovaný spätný výkup Vášho zlata a striebra.

      Odkúpime Vám tehličky a mince, ktoré ste si u nás sporili aj v prípade, že sme Vám ich už zaslali. Pri spätnom výkupe neplatíte žiadne poplatky.

         4. On-line sporiaci účet – Internet-banking na zlato a striebro.

    Pomocou hesla a čísla zmluvy si môžete 24 hodín denne skontrolovať stav Vášho účtu. Kedy prišli peniaze, za akú cenu sa zlato alebo striebro nakúpilo, koľko máte bonusových gramov, kedy chcete zaslať zlatú tehličku alebo strieborné mince. Informácie o Vašom sporení okamžite a rýchlo!

          5. Zlato máte okamžite.

    Nečakajte na koniec sporenia, aby ste si mohli odobrať zlato alebo striebro! Po nasporení  od 10 gramov zlata (v závislosti od podmienok zmluvy) môžete okamžite požiadať o zaslanie na Vašu adresu alebo od trezoru. A sporíte ďalej.

 Sporenie s viditeľným výsledkom. Vaše zlato máte doma okamžite.

 

Pošlite nám kontakt a dostanete postup ako si sám založiť ZLATÉ SPORENIE s cieľovou sumou od 10 000 Eur s dobrovoľným sporením od 10 Eur/ mesačne a bonusmi až do 4 % z vkladov...Do predmetu napíšte ZLATÉ SPORENIE

Vaše údaje nebudú použité na ine účely ako na ponuku a informácie o financiách a sporenia, či nákupu zlata a hlavne nebudú žiadnym spôsobom poskytnuté iným osobám alebo firmám.

Kontaktujte nás

Založte si ZLATE SPORENIE cesta k prosperite v roku 2019

15.10.2019 20:45
Ako to urobiť je veľmi jednoduché, vyberte si firmu, ktorá je a.s, nie s.r.o a má prijateľné poplatky a odkupné ceny pri spätnom predaji... Cena zlata tento rok stúpa, no stále je ešte výhodná na investovanie. Keď nakupujete zlato cez ZLATÉ SPORENIE tak mate lepšiu cenu ako pri veľkom nákupe a...